Yhteystiedot

Ekologista tuholaistorjuntaa ympäri Suomea

Varsinais-Suomi

Jesse Auvinen

Myynti
jesse.auvinen@pest1.fi
040 141 8212

Jani Talonen

Kenttäjohtaja
jani.talonen@pest1.fi
040 167 7867

Uusimaa

Mika Nurhonen

Myynti
mika.nurhonen@pest1.fi
040 131 9710

Satakunta

Jukka-Pekka Raita

Kenttäjohtaja
jukka-pekka.raita@pest1.fi
040 140 6727

Etelä-Pohjanmaa ja Pirkanmaa

Jyri Hautaluoma

Kenttäjohtaja
jyri.hautaluoma@pest1.fi
040 641 5751

Kainuu, Lappi sekä Keski- ja Pohjois-Pohjanmaa

Mika Pikkarainen

Kenttäjohtaja
mika.pikkarainen@pest1.fi
040 671 6791

K9 tiimi

Tanja Karpela

Erikoisetsintäkoirankouluttaja ja -ohjaaja

Karita Häkkinen

Erikoisetsintäkoirankouluttaja ja -ohjaaja

Taru

Erikoisetsintäkoira – Lutikkakoira

Soita!

100%
Kotitalousvähennys

* Kaikista palveluistamme